HAKKIMIZDA

Pilesan Ailesine
Hoşgeldiniz

Maviay Pvc ve Yapı Sistemleri olarak  Türkiye’de 70’den fazla ilde binlerce  satış noktasında ve 50 ülkede  toptancı,üretici bayi şeklinde patenti ve marka tescili Maviay Pvc ve Yapı Sistemleri’ne  ait olan Pilesan Sineklik Sistemi’ni oluşturan ürünlerin satışını yapan, ihracatta ve Türkiye’de sineklik sektöründe lider olan bir firmadır.Firma merkezi İstanbul’un Sultanbeyli ilçesindedir.
Şirket,2007 yılında istanbul’da kurulmuş olup sineklik sistemleri içinde pratik ve hızlı imalat yapabilen sistemi bularak sektörde yeni bir dönem başlatan öncü bir firmadır.

PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Misyon & Vizyon

null

Açıklık Dürüstlük

Firmamızın ve firmamızla ilişkili bütün kişilerin, zarar görmemesi için titizlikle ve dürüstlükle davranma tarzını benimsemiş olma. Ortaya çıkan sorunları,  elde edilen tecrübe ve bilgiyi içtenlikle paylaşma.

null

Araştırmacılık

Karşılaşılan sorunların çözümünde ve geliştirme faaliyetlerinde, geçmiş tecrübelerden, bilimsel kaynaklardan faydalanarak çalışma. Yapılan faaliyetlerin arkasındaki olayları irdeleme ve kaynağına ulaşma arzusuna sahip olmak.

null

Çalışkanlık

Sorumlu olduğu konuya kendini adayan, yaptığı işin verimliliğini analiz eden ve verimi artırmak için çözüm yolları geliştiren

null

Yatırım Değerini Korumak

Tüm finansal kazanımlarını bu iş için kullanmak

null

Üretim Akışını Hızlandırmak

Üretim akışını hızlandırıp, firma içi envanteri en alt seviyeye çekmek.

null

Verimli Olmak

Akış hızını artırıyorsa, satış rakamları artırıyorsa, stoklar azaltıyorsa, çalışma ortamını geliştiriyorsa, harcanan işçilik ve maliyetleri düşürüyorsa verimlidir.

Şirket Yönetimi

PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİ BU YETKİLİLER DIŞINDA FİRMA ADINA HİÇBİR KONUDA  TAAHHÜTTE BULUNAMAZ ,ŞİRKETİMİZ  BU YETKİLİLER DIŞINDA HİÇBİR SORUMLULUĞU KABUL ETMEZ .
ENGİN ÇAKIR  

Yönetim Kurulu Başkanı

HAKAN ÇAKIR

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

ŞEYMA KAYAALP

Muhasebe ve Finans Müdürü

Belgeler

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın!