Pilesan Mıknatıs

Pilesan Mıknatıs Duble ve gezer pileli sineklik ürünlerin üretiminde kullanılan materyal iki kanadın birbiriyle birleşmesini sağlar. Mıknatısın güçlü olması iki kanat arasından toz,hava,haşere girmemesini ve sineklik bütünlüğünü sağlar. TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİMİZ 2 YIL BOYUNCA PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİNİN GARANTİSİ ALTINDADIR.

Pilesan Kıl Fitil

Pilesan Kıl Fitil Tek kanat çalışan sineklik sisteminde tozun alüminyum profil arasından toz geçişini engellemek amacıyla kullanılan materyaldir. Pilesan kıl fitilde fırça yoğunluğunun fazladır. Makara sarımı ve paketlemesi düzgündür. TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİMİZ 2 YIL BOYUNCA PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİNİN GARANTİSİ ALTINDADIR.

Kuş Gözü

Kuş Gözü İp sistemde hareket halinde çalıştığı için paslanmaz, pirinç kaplamalı 3 mm çapında orjinal pullu malzemedir, Piyasada ayakkabılarda kullanılan kuşgözü paslandığı oksitlendiği için ip koparmaktadır, Plastik kuşgözü kullanılmasında da ip kopması kesin olmaktadır en iyi çözüm pullu paslanmaz olmasıdır TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİMİZ 2 YIL BOYUNCA PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİNİN GARANTİSİ ALTINDADIR.

Pilesan İp

Pilesan İp PİLESAN sineklik ipi 1. Kalite hammaddeden üretilmiş olup gerekli sağlamlık testlerinden geçmiştir. Sineklik yapımında kullanılan bu ürün kopmaya  karşı 2 yıl PİLESAN garantisi altındadır. TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİMİZ 2 YIL BOYUNCA PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİNİN GARANTİSİ ALTINDADIR.

Pvc Çift Taraf Bantlı Şerit

Pvc Çift Taraf Bantlı Şerit Pvc çift taraflı banlı şeritler orjinal pvc hammaddesinden yapılmalıdır.Sıcak havalarda alüminyum sıcaklığı 50 dereceleri,kışın ise -10 dereceleri bulabıliyor bu şartlara direnci enyüksek malzeme olmalıdır,şeritteki kalitesiz malzeme sistemin çalışmamasına ve tüllerin yumruk halinde olmasına neden olmaktadır. TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİMİZ 2 YIL BOYUNCA PİLESAN SİNEKLİK SİSTEMLERİNİN GARANTİSİ ALTINDADIR.

Pilesan Plastik Enjeksiyon Seti

Pilesan Plastik Enjeksiyon Seti 1 set 400 köşe 200 kapak ve 200 adet pimden oluşmaktadır. Her bir sineklik için 4 köşe 2 kapak 2 pim kullanılır. Köşe profillerin birleşmesini ,kapak (teker) tül kitinin alüminyum üzerinde hareket etmesini, pim ise sinekliğin mekanizmasının ayarlanmasını sağlar. Ürünlerin hammaddesi orijinal (Petkim) olup 2 yıl PİLESAN garantisi altındadır. TÜM SİNEKLİK…

Pilesan Pileli Sineklik Tülü

Pilesan Pileli Sineklik Türü PİLESAN pileli sineklik tülü zorlu iklim koşullarına dayanıklı olarak üretilmiş olup UV(ultraviyole )ışınlarına karşı dayanıklıdır ve renk atması,sarkma gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Apre sayısı iyidir ve kat hafızası bozulmaz.Ağırlık olarak standart piyasa ürünlerinden daha ağırdır. 2 yıl yırtılmaya karşı PİLESAN garantisi altındadır. 200,220,240,270,300 cm uzunlukta tüllerimiz mevcuttur. TÜM SİNEKLİK SİSTEMLERİMİZ 2 YIL…